شنیده ها و شایعات بورسی برای چهارشنبه 1398/01/28 | عمومی

on .

فولاد
 مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به برنامه های مهم از جمله افزایش ۵ درصدی ظرفیت و تولید چند محصول جدید و درصد افزایش قیمت محصول، اثر بارش ها بر روند فروش و وضعیت تامین آب را پیش بینی کرد.

گروه سنگ آهن
رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران خبر داد:چشم‌اندازها نشان از سختی شرایط اقتصادی در سال ۹۸ دارد، اما در این میان، صادرات می‌تواند بخش بزرگی از مشکلات ارزی کشور را برطرف کند به شرط آنکه واحدهای تولیدی مانند سال گذشته با تحریم‌های داخلی و سختگیری‌های دولتی مواجه نشوند!

خساپا
جزییات تخفیف خودروهای سایپا تحویل بهمن و اسفند۹۷ اعلام شد در این طرح برای خودروهای سایپا 131، سایپا 132، سایپا 151 و تیبا صندوق‌دار با موعد تحویل بهمن ماه تخفیف 20 درصدی درنظر گرفته شده كه با صدور دعوتنامه‌های ثبت‌نام كنندگان و تكمیل وجه، این خودروها با میزان تخفیف مذكور تحویل خواهد شد.

گروه خودرو
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از آغاز صدور فاکتور توسط خودروسازان و ایجاد تعادل قیمت در بازار خودرو خبرداد

خساپا
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز طرح فروش فوری محصولات این گروه به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان خبرداد و گفت: این طرح باهدف تنظیم بازار و ادامه روند دو ماه پایانی سال گذشته صورت گرفته است.

فباهنر
خبری خوب برای فباهنر تولیدکننده (مطلس) برای بانک مرکزی به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.

واتی
شنیده ها از واگذاری شرکت های فومنات و فراورده های ساختمانی ایران توسط واتی در آینده نزدیک حکایت دارد

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل

سایتهای مرتبط