شنیده ها و شایعات بورسی برای چهارشنبه 1398/01/21 | عمومی

on .

نفت
یک مقام دولت ژاپن اعلام کرد: در آخرین دور گفت‌وگوها که روز دوشنبه در واشنگتن انجام گرفت، طرف ژاپنی اصرار داشت که تحریم‌های آمریکا نباید روی تأمین انرژی ژاپن و فعالیت شرکت‌های ژاپنی تأثیر منفی بگذارد. ژاپن و آمریکا پس از برگزاری آخرین دور گفت‌وگوها، به مذاکرات در خصوص تحریم‌های ایران ادامه خواهند داد.

وتجارت
علیزاده مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس: وتجارت به احتمال زیاد هفته آینده بازگشایی خواهد شد.

گروه قطعه ساز
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گردهمایی بزرگ قطعه سازان خودرو با موضوع چشم انداز صنعت قطعه سازی در سال ۹۸، فرصت ها و چالش ها اعلام کرد پیگیر درخواست های قطعه سازان خواهیم بود.

خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در گردهمایی بزرگ قطعه سازان خودرو با بیان اینکه نباید از شعار رونق تولید خارج شویم، گفت: تولید خودرو امسال افزایش می یابد.

ذوب
در مجمع سالیانه زغالسنگ البرز شرقی(زیر مجموعه ذوب آهن)  مقررشد این شرکت افزایش تولید ،افزایش سرمایه و برنامه ریزی برای خروج از ماده ۱۴۱ برنامه سال ۹۸را  در برنامه خود داشته باشد.

خبهمن
مطابق با آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( ISQI)، شرکت بهمن موتور موفق شد برای نخستین بار مقام دوم خدمات فروش سال 97 را در میان شرکت های تولید کننده خودروهای سبک از آن خود کند.

خودرو؛ خساپا
وزیر صنعت برای واگذاری اموال غیر تولیدی به خودروسازان اولتیماتوم داد.

فملی
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به تحقق فروش 10 هزار میلیارد تومانی شرکت مس در سال 97 گفت: امیدواریم با اقداماتی که در اواخر سال گذشته در زمینه شناسایی فرصت‌های صادراتی صورت‌گرفته است موفق به فروش 15 هزار میلیارد تومانی در پایان سال جاری شویم.

شپاس
نفت پاسارگاد برای نخستین بار در ایران موفق به تولید یک نوع قیر جدید با استاندارد جهانی و متناسب با حجم ترافیک جاده‌ای با نام پی جی پلاس شد پیش ازاین قیرهای متناسب با شرایط آب و هوایی انجام می‌شد که با تلاش متخصصان، نفت پاسارگاد به دانش تولید قیر براساس حجم ترافیک جاده‌ای نیز دست یافت.

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل

سایتهای مرتبط