شنیده ها و شایعات بورسی برای دوشنبه 1398/01/26 | عمومی

on .

برکت
خبرها از افتتاح شهرک دارویی برکت طی چند هفته آینده حکایت دارد

نفت
حسین تنهایی؛ رئیس اتاق بازرگانی ایران و کره جنوبی : احتمال تمدید معافیت کره از خرید نفت ایران کم است ولی به احتمال زیاد، معافیت این کشور در خرید میعانات گازی ایران تمدید می‌شود. پس از اعمال تحریم‌های یک جانبه آمریکا علیه ایران، میزان تجارت و مبادلات اقتصادی دو کشور به میزان ۷۰ درصد کاهش یافت و شرکت‌های لوازم خانگی در این بین، سهمی ۲۵ درصدی داشتند. اما پس از تحریم‌ها در بخش نفت و میعانات گازی، کره جنوبی و ۷ کشور دیگر جزو کشورهایی بودند که به صورت موقت، از اعمال تحریم‌های نفتی برای خرید نفت ایران مستثنی شدند.

جم
با مصوبه هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم و ابلاغ مدیرعامل هلدینگ شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری دکتر محمدرضا سعیدی به‌عنوان مدیرعامل پتروشیمی جم منصوب شد.

گروه  نیروگاهی
هیئت وزیران تصویب کرده است که بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به میزان هفت درصد افزایش یابد. براساس این مصوبه، برق برای کم‌مصرف‌ها ۷ درصد و برای پرمصرف‌ها ۲۳ درصد افزایش خواهد یافت

فملی
شرکت ملی صنایع مس طی سال 97، افزون بر 313 هزار و 785 تن آند تولید کرده است که با این میزان تولید، برنامه 260 هزار تنی سال 97 را با 21 درصد رشد محقق کرده است.

تنوین
پیشنهاد هیئت مدیره  تنوین جهت افزایش سرمایه  29 درصدی از  محل آورده نقدی بر روی کدال نشست.

حفارس
حفارس از تفاهم نامه جدید در جهت خدمات در محل بندر چابهار به بنادر کشورهای امارات، عمان، هند و پاکستان خبر داد

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل