شنیده ها و شایعات بورسی برای شنبه 1398/03/25 | عمومی

on .

رکیش
رکیش در مجمع سالیانه۱۶۵ ریال سودنقدی بین سهامداران تقسیم کرد.برنامه های جدید پات سی و پات لایف بزودی راه اندازی خواهد شد.

خساپا
سایپا اوراق عرضه منتشر می کند معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه 4 هزار میلیارد ریال اوراق بهادار در سه‌ماهه نخست سال 98 خبرداد و گفت:  این اوراق به‌منظور تأمین و پوشش كسری بخشی از نیازهای نقدینگی این گروه در حال انتشار است.

تجدید ارزیابی
 امیری: قانون دایمی معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها هر پنج سال یکبار بدون شرط مشمولیت ماده 141 و برای همه شرکت های بازار سرمایه توسط مجلس تصویب و به سازمان بورس ابلاغ شد.

خاور، خدیزل، خزامیا، خکاوه
وزیر صمت :هزار اتوبوس، مینی بوس و کامیون در دو سال آینده نوسازی شوند،این کار ۱۱ هزار میلیارد تومان هزینه دارد، اما دولت این کار را آغاز کرده است و ما آن را سال گذشته پیگیری کردیم و امیدواریم که درآمد‌های نفتی روی این طرح اثر نگذارد .

ایران خودرو
عادل پیرمحمدی معاون طراحی و توسعه محصولات جدید ایران خودرو نیز در دیدار با اعضای انجمن قطعه سازان اصفهان، تولید ۳۰۱بدون حضور شریك خارجی را نماد بلوغ صنعت خودرو در کشور دانست و افزود: با روند فعلی، تولید ۳۰۱ تا پایان سال را با ظرفیت حداکثر ۲۴ دستگاه در ساعت خواهیم داشت. در پایان این نشست، مجتبی استادرحیمی معاون كیفیت ایران خودرو گفت: با توجه به اصلاحات ساختاری جدید در ساپکو، وارد راه جدیدی در تولید و کیفیت شده ایم که کلید آن در پروژه ۳۰۱ خورده است.

گروه خودرو
قائم‌مقام سازمان گسترش با بیان اینکه قرارداد این سازمان با شرکت رنو، کاملا تعلیق شده، گفت: فرانسوی‌ها، آورده ۶۵میلیون یورویی خود را در شرکت مشترک ثبت‌شده، به صورت نقدی از ایران خارج کردند. وی گفت: این قرارداد تقریباً تعلیق شده است، اگرچه شرکت رنو سرمایه‌هایی را در ایران به جای گذاشته و رفته است، اما به هر حال آنها منتظر هستند که توافقات دوباره برگردد و آنها کار خود را در ایران از سر بگیرند. وی  گفت: برنامه‌ای برای تولید مشترک با خودروسازان ژاپن نداریم. اعتمادی در پاسخ به این سوال که آیا تغییر جهت از سمت خودروسازان فرانسوی به سمت خودروسازان ژاپنی یا کره‌ای در دستور کار صنعت خودروی ایران قرار دارد، اظهار داشت: به طور قطع این کار انجام می‌شود، حتماً در برنامه قرار دارد، این در حالی است که اگر در گذشته اولویت صنعت خودروسازی ایران، همکاری با شرکت‌های فرانسوی از جمله پژو بوده است، به این دلیل است که خط تولید صنعت خودروی ایران بر اساس همکاری با شرکت پژو طراحی شده بود ولی با این شرایط، به طور قطع استقلال از صنعت خودروی فرانسه انجام خواهد شد

اوان
 مجمع مبین وان کیش 359 ریال سود نقدی تقسیم کرد

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل