شنیده ها و شایعات بورسی برای چهارشنبه 1398/08/21 | عمومی

on .

شبندر
گزارش توجیهی هیئت مدیره شبندر به منظور پیشنهادافزایش سرمایه  117 درصدی  ازمحل سایر اندوخته ها بر روی کدال نشست

خودرو، خساپا
بیانیه مشترک خودروسازان کشور در خصوص فضاسازی‌ها علیه صنعت خودروپرشین خودرو:  ایران خودرو و سایپا (دو خودروساز بزرگ کشور) به همراه انجمن خودروسازان ایران با صدور بیانیه‌ای مشترک نسبت به هجمه‌های رسانه‌ای اخیر و اظهارات غیرمستند و فرافکنی برخی افراد در خصوص افزایش قیمت خودرو در «بازار» واکنش نشان دادند. ایران خودرو و سایپا ضمن تکذیب این ادعاها، از نهادها و مجموعه‌های مختلف خواستند به جای فرافکنی و فضاسازی رسانه‌ای برای مطرح کردن خود در جامعه، در این جنگ اقتصادی که علیه ملت ایران آغاز شده، فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازی را به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با تحریم‌های ناعادلانه حمایت کنند

وبصادر
صیدی مدیر عامل بانک صادرات گفت: برنامه داریم تا گروه مالی سپهر صادرات را تا پایان امسال در بازار سرمایه عرضه اولیه کنیم که ان اقدام هم به چابکی بانک کمک می کند و هم عواید خوبی برای بانک خواهد داشت. 

فلوله
فلوله اعلام کرد اصالتاً و وکالتاً تعداد ١۶،۴٠١،٢٢۴ سهم شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص)، جمعاً معادل٢۴،٨۵%سهام آن شرکت را بطور یک جا به اشخاص حقیقی یا حقوقی و از طریق مزایده واگذار نماید.

فارس
فاز یک مجتمع بیدبلند به تدریج تا ماه آینده راه‌اندازی می‌شود. به این ترتیب تا پایان سال بیدبلند دو وارد مدار تولید می‌شود و به تدریج با افزایش خوراک میزان تولید این پالایشگاه بزرگ گازی افزایش می‌یابد

سصوفی
سصوفی در نظر دارد برخی از قطعات و تجهیزات کوره خط شماره ٢ تولیدی را از طریق مزایده به فروش برساند.

فایرا
از 3000 تن شمش عرضه شده توسط فایرا با قیمت 212,224 ریال معامله 500 تن از آن بدون تغییر در نرخ پایه رقم خورد

فاذر
احمد قلعه‌بانی، رئیس هیأت مدیره شرکت آذرآب: به‌دلیل مشکلاتی که برای این مجموعه پیش آمده خیلی از مجموعه‌ها حاضر به سفارش دادن به آذرآب نیستند ظرف 10 روز آینده حقوق شهریور و مهرماه پرداخت خواهد شد اما ما نمی‌دانیم با طلب‌هایی که بعضاً بیش از 4 سال مانده است چه کنیم؟ مدیران قبلی که حدود 31 درصد سهام کارخانه را داشتند مجموعه آذرآب را گروگان گرفتند به گونه‌ای که در یک مثال کوچک، آنها از صندوق کارخانه 50 میلیارد تومان برای خرید و فروش سهم به بورس می‌برند و بعد از آنکه سهام‌های خریداری شده افت می‌کند 20 میلیارد تومان پول را خارج کرده و تا به امروز پول را هم برنگرداندند.در پروژه ستاره خلیج فارس ما دست خالی و بدون پول کار کردیم چرا که وزارت نفت قبل از آنکه روند پروژه مدیران قبلی را بررسی کند 80 میلیون یورو پرداخت کرده است. این پول را کسی ندیده و سؤال این است که چرا وزارت نفت قبل از آنکه پیشرفت فیزیکی را ببیند پول پرداخت کرده است؟ آن پول چرا وارد کارخانه نشده است؟   

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل