دوخبر جدید از خساپا

on .

به گزارش خبر خودرو گروه خودروسازي سايپا به مناسبت نيمه شعبان و سالروز ميلاد منجي عالم بشريت حضرت امام مهدي (عج) فروش ويژه و اينترنتي محصولات خود را از 11 ارديبهشت ماه سال جاري آغاز مي كند.

در اين طرح، فروش تمام خودروهاي گروه سايپا با قيمت قطعي و به صورت تحويل فوري ارائه مي شود. همچنين به منظور رفاه حال مشتريان، ارائه تسهيلات با بازپرداخت مناسب و بدون ضامن در نظر گرفته شده است و در صورت تكميل ظرفيت، ثبت نام و فروش متوقف خواهد شد.

در اين طرح تمامي خودروهاي توليدي با برند شركت هاي گروه خودروسازي سايپا شامل: سايپا، پارس خودرو، سايپاكاشان، بن رو، سايپاديزل و زامياد عرضه مي شود

2-به گزارش خبرخودرو سامانه های فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا توسط وزیر صنعت معدن و تجارت افتتاح شد.

در مراسم تحویل ۲۵۰ دستگاه خودروی تجاری سنگین در راستای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری که باحضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان گروه خودروسازی سایپا برگزار شد از سامانه های جدید فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا رونمایی شد‌.

حسن قره یی رییس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا درخصوص این سامانه ها گفت: در سامانه فروشگاه مجازی مشتریان می توانند با ثبت نام از طریق این سامانه خودروی خود را بدون واسطه و در مدت ۴ روز تحویل بگیرند.

وی افزود: در سامانه فروش منعطف نیز مشتریان با مراجعه به سایت، مبلغ وام مورد نظر برای خرید هر خودرو و نحوه پرداخت اقساط آن را انتخاب کرده و برای تعيين اقساط خود حق انتخاب خواهد داشت.

به گفته قره یی در سامانه فروش فوری اعتباری هم، مشتریان با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت می کنند و در مدت زمان کمتر از ۷ ثانیه شبکه سایپا با اتصال به سامانه بانک مرکزی اعتبارسنجی از مشتریان را انجام می دهد.

در این سامانه امکان پرداخت اقساط به صورت منعطف و با شرایط متفاوت فراهم شده و نیازی به مراجعه مشتریان به نمایندگی ها نخواهد بود.

تسهیل در فرایند ثبت نام و فروش خودرو با شرایط و قابلیت های جدید از جمله برنامه های سایپا است.

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل

سایتهای مرتبط