دوخبر جدید از خساپا

on .

به گزارش خبر خودرو گروه خودروسازي سايپا به مناسبت نيمه شعبان و سالروز ميلاد منجي عالم بشريت حضرت امام مهدي (عج) فروش ويژه و اينترنتي محصولات خود را از 11 ارديبهشت ماه سال جاري آغاز مي كند.

در اين طرح، فروش تمام خودروهاي گروه سايپا با قيمت قطعي و به صورت تحويل فوري ارائه مي شود. همچنين به منظور رفاه حال مشتريان، ارائه تسهيلات با بازپرداخت مناسب و بدون ضامن در نظر گرفته شده است و در صورت تكميل ظرفيت، ثبت نام و فروش متوقف خواهد شد.

در اين طرح تمامي خودروهاي توليدي با برند شركت هاي گروه خودروسازي سايپا شامل: سايپا، پارس خودرو، سايپاكاشان، بن رو، سايپاديزل و زامياد عرضه مي شود

2-به گزارش خبرخودرو سامانه های فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا توسط وزیر صنعت معدن و تجارت افتتاح شد.

در مراسم تحویل ۲۵۰ دستگاه خودروی تجاری سنگین در راستای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری که باحضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان گروه خودروسازی سایپا برگزار شد از سامانه های جدید فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا رونمایی شد‌.

حسن قره یی رییس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا درخصوص این سامانه ها گفت: در سامانه فروشگاه مجازی مشتریان می توانند با ثبت نام از طریق این سامانه خودروی خود را بدون واسطه و در مدت ۴ روز تحویل بگیرند.

وی افزود: در سامانه فروش منعطف نیز مشتریان با مراجعه به سایت، مبلغ وام مورد نظر برای خرید هر خودرو و نحوه پرداخت اقساط آن را انتخاب کرده و برای تعيين اقساط خود حق انتخاب خواهد داشت.

به گفته قره یی در سامانه فروش فوری اعتباری هم، مشتریان با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت می کنند و در مدت زمان کمتر از ۷ ثانیه شبکه سایپا با اتصال به سامانه بانک مرکزی اعتبارسنجی از مشتریان را انجام می دهد.

در این سامانه امکان پرداخت اقساط به صورت منعطف و با شرایط متفاوت فراهم شده و نیازی به مراجعه مشتریان به نمایندگی ها نخواهد بود.

تسهیل در فرایند ثبت نام و فروش خودرو با شرایط و قابلیت های جدید از جمله برنامه های سایپا است.

آخرین تحلیل های تکنیکال

نمايش ادامه كليك كنيد براي نمايش ادامه نمايش كل

حمایت از انجمن

حمایت از مافعالیت پایگاه اطلاعاتی انجمن بورس ایران به صورت کاملا غیر انتفایی می باشد. کاربران و علاقه مندان به این وب سایت می توانند با عضویت در سایت علاوه بر دسترسی به کلیه مطالب ویژه، ما را نیز در نگهداری و توسعه هر چه بیشتر این وب سایت و ارائه خدمات جدید حمایت نمایند.